Aktualności

Serdecznie zapraszamy na XV Międzynarodową Konferencję "Horyzonty Nauki", która odbędzie się w dniach 7 - 8 czerwca 2024 na na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Gronostajowej 2 w Krakowie.

W konferencji mogą brać udział studenci 1, 2 i 3 stopnia studiów - jako uczestnik aktywny - w formie referatu ustnego lub posteru oraz jako uczestnik bierny.

Opłata konferencyjna wynosi 50 zł. W celu wystawienia faktury, prosimy o kontakt: horyzonty-nauki@uj.edu.pl

Każdy z osób biorących udział w konferencji otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo, ponadto najlepsze wystąpienia zostaną nagradzane.

Zapisy oraz więcej informacji już wkrótce!

XV Międzynarodowa Konferencja „Horyzonty Nauki” została dofinansowana ze środków Wydziału Chemii w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.

----------------
We cordially invite you to the XV International Conference "Horizons of Science", which will be held on June 7 - 8, 2024 at the Faculty of Chemistry, Jagiellonian University, 2 Gronostajowa Street, Krakow.

The conference is open to 1st, 2nd and 3rd degree students - as an active participant - in the form of an oral paper or poster, and as a passive participant.

The conference fee is PLN 50. In order to issue an invoice, please contact: horyzonty-nauki@uj.edu.pl

Each participant will receive a certificate confirming participation in the conference, in addition, the best speeches will be awarded.

Registration and more information coming soon!

XV International Conference "Horizons of Science" has been supported by a grant from the Faculty of Chemistry under the Strategic Programme Excellence Initiative at Jagiellonian University.

REGULATIONS (ENG):